Plastikinės kortelės

Spaustuvė GRAFIJA – didžiausia plastikinių kortelių gamintoja ne tik Lietuvoje, tačiau visose Baltijos šalyse. Vilniuje esančioje gamybinėje bazėje turime 3 plastikinių kortelių gamybos linijas, tad vienu metu galime gaminti įvairiausių tiražų ir specifikacijų  užsakymus. Tai leidžia plastikines korteles gaminti ne tik kokybiškai, dideliais kiekiais, tačiau ir labai greitai.

 

 

Kortelių tipai

Gaminame šias plastikines korteles:

Viešbučių kambarių kortelės
Viešojo transporto bilietai
Klubo narių kortelės
Darbuotojų pažymėjimai
Banko kortelės
RFID kortelės
Kortelių ruošiniai

Kainos skaičiuoklė

Žingsnis 1 – Pasirinkite korteles parametrus

  • Personalizacija Pagal Jūsų pateiktą failą korteles galime personalizuoti skirtingais būdais – iškiliosios spaudos (embossing‘as), termotransferiniu ar lazerinio graviravimo.

    Taip pat galime sugeneruoti ir brūkšninius kodus, kuriais personalizuojamos kortelės.
  • Magnetinė juostelė Pagal Jūsų pateiktą duomenų laikmeną galime į magnetinę juostelę įrašyti pageidaujamą informaciją.
  • Integruota mikroschema Į plastikines korteles galime implantuoti kontaktinius ir nekontaktinius lustų modulius. Be to, su šiais moduliais galima atlikti ir tam tikras operacijas.
  • Parašo juostelė Plastikinės kortelės reverso arba averso pusėje galime talpinti parašo juostelę, ant kurios galima rašyti bet kokia rašomąja priemone.
  • Holograma Pagal Jūsų dizainą galime pagaminti hologramas bei kinegramas ir jas prikaitinti ant plastikinės kortelės arba jos vidiniuose sluoksniuose. Tai yra patikima apsauga nuo klastojimo.
  • Nutrinamas sluoksnis Naudojant nutrinamą sluoksnį, galima pasiekti didesnį informacijos apsaugos lygį arba kūrybiškai išnaudoti šią techninę galimybę.
  • Pakavimas Pagamintas plastikines korteles galime supakuoti į BEOPP plėvelę kartu su Jūsų reklamine medžiaga ar naudojimosi instrukcija.

Žingsnis 2 – Parametrų patikslinimai

Žingsnis 3 – Jūsų informacija

Ši vizualizacija yra pateikta tik informaciniais tikslais.