Kontaktai

Laurynas Vitas
+37060143945
laurynas@grafija.lt
Andrius Goštaltavičius
+37062061436
andrius.g@grafija.lt
Donatas Jacevičius
+37061425942
donatas@grafija.lt
Marius Jogėla
+37061425943
marius@grafija.lt
Skirmantas Černiauskas
+37068244348
skirmantas@grafija.lt
Raminta Vaineikienė
+37066352324
raminta@grafija.lt
Inga Gargasienė
+37069965725
inga@grafija.lt

Įmonės rekvizitai:

UAB „Grafija“
Įmonės kodas 223613480
PVM kodas LT236134811
Adresas: Savanorių pr. 219A, LT-02300 Vilnius
A. s. LT157044060001193122
AB SEB bankas, b. k. 70440

Darbuotojai, didžiausias mūsų turtas. Nuolat investuojame į jų kvalifikaciją, organizuojame mokymus, seminarus, konferencijas, dalyvaujame didžiausiose pasaulyje komercinės spaudos parodose, kur pristatomos naujos technologijos ir medžiagos. Šiandien mūsų spaustuvėje dirba daugiau kaip 150 darbuotojų. Galime užtikrinti, kad kiekviename spaustuvės gamybos procese Jums dirba tikri savo srities profesionalai.