Grafija

Apie mus

Spaustuvė GRAFIJA – viena komercinės spaudos gamybos lyderių Lietuvoje, galinti pasiūlyti ne tik itin patrauklią kainą ir aukštą kokybę, tačiau ir vieną plačiausių gaminių spektrų.

Spaustuvė GRAFIJA įkurta 1996 m. Nuo pat veiklos pradžios ne tik nuolat investavome į spaustuvės techninę bazę, bet ir skyrėme daug dėmesio darbuotojų mokymams Lietuvoje bei užsienyje, kokybės bei aplinkosaugos sistemų diegimui, taip pat individualios gamybos procesų valdymo programinės įrangos kūrimui.

dec_1

 

Grafija

Klientai

Geriausias mūsų darbo, kokybės ir kainų įvertinimas – tai mūsų klientai, kurie patiki mums savo užsakymus. Tik sugebėdami pasiūlyti konkurencingas kainas, operatyvų užsakymų atlikimą, aukštą kokybę bei platų paslaugų spektrą, išlaikome konstruktyvius ir ilgalaikius santykius su klientais. Didžiuojamės, kad mumis pasitiki žinomos Lietuvos ir užsienio įmonės bei valstybinės institucijos.

telia-tiekejai tele2 swedbank SEB pohjola
ovs luminor_logo_new_a IKEA grupo_coin fiskars
danske carlsberg      

Grafija

Partneriai

 

Vienas iš svarbiausių įmonės sėkmės garantų – kuopščiai atrinkti žaliavų tiekėjai. Grafijos požiūris į bendradarbiavimą siekia ilgalaikio bendradarbiavimo bei tvarumo užtikrinimo. Tai garantuoja tiek geriausias rinkoje medžiagas, tiek ypač patrauklias kainas. Mes dirbame tik su laiko patikrintais tiekėjais, kurie žinomi visame pasaulyje dėl darbo su tokiais prekės ženklais, kaip FUJI FILM, AGFA, UPM, STORA ENSO bei kitais gamintojais iš Baltijos šalių.

pankaboard Stora_Enso weig Mayr-Melnhof_Karton
Metsa Huber-group-logo[6]
lCascades_transparent_01 antalis-logo  

Grafija

Rinkos

To, kas esame šiandien, siekėme beveik dvidešimt metų. Nuolat tobulėdami, įnešdami naujų „vėjų“ į Lietuvos spaudos rinką ir siekdami aukščiausių verslo etikos standartų, nuėjome ilgą kelią, pelnėme Jūsų pasitikėjimą ir užsitikrinome lyderio pozicijas spaudos rinkoje.
Šiandien turime sukaupę nemažai tarptautinio darbo patirties – aptarnaujame ir tiekiame komercinės bei saugios spaudos produkciją ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos, Estijos, Ukrainos, Baltarusijos, Uzbekistano, Švedijos, Suomijos, Anglijos ir kitoms užsienio rinkoms.